0201BN1R2C500YT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0201BN1R2C500YT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201BN1R2C500YT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena MLCC 1.2PF +/-.25PF 50V 0201 COG
Fitxak: 0201BN1R2C500YT.pdf
  • Mezua
0201BN1R2C500YTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201BN1R2C500YT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena MLCC 1.2PF +/-.25PF 50V 0201 COG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133063 pcs Datuen fitxa 0201BN1R2C500YT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 1.2pF