SC43-13YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC43-13YWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.43"
Fitxak: SC43-13YWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
260 pcs
  • Mezua
SC43-13YWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC43-13YWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.43" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87485 pcs Datuen fitxa SC43-13YWA.pdf
Uhin - gailurra 590nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.1V
Tamaina / dimentsioa 0.748" H x 0.496" W x 0.310" D (19.00mm x 12.60mm x 7.87mm) Series -
Power Dissipation (Max) 75mW Packaging Tube
Pakete / kasua 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads Karaktere kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 6.5mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.43" (10.92mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.310" D (19.00mm x 12.60mm x 7.87mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode
Kolore Yellow
Produktu erlazionatuak
SC43-150
SC43-150
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 15UH 1.1A 235 MOHM SMD
Stockean: 515096 pcs
Deskarga: SC43-150.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 18UH 950MA 338 MOHM
Stockean: 530601 pcs
Deskarga: SC43-180.pdf
RFQ
SC43-13GWA
SC43-13GWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.43"
Deskarga: SC43-13GWA.pdf
SC43-13EWA
SC43-13EWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.43"
Deskarga: SC43-13EWA.pdf
SC43-13SRWA
SC43-13SRWA
deskribapena: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.43"
Deskarga: SC43-13SRWA.pdf
SC43-11YWA
SC43-11YWA
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.43"
Deskarga: SC43-11YWA.pdf
deskribapena: FIXED IND 22UH 860MA 378 MOHM
deskribapena: FIXED IND 12UH 1.2A 210 MOHM SMD
SC43-1R0
SC43-1R0
deskribapena: FIXED IND 1UH 3.2A 33 MOHM SMD
Deskarga: SC43-1R0.pdf
SC43-1R4
SC43-1R4
deskribapena: FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
Deskarga: SC43-1R4.pdf
Deskarga: SC43-11SRWA.pdf
SC43-1R8
SC43-1R8
deskribapena: FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD