SC43-11GWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC43-11GWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.43"
Fitxak: SC43-11GWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
260 pcs
  • Mezua
SC43-11GWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC43-11GWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.43" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113258 pcs Datuen fitxa SC43-11GWA.pdf
Uhin - gailurra 565nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.2V
Tamaina / dimentsioa 0.748" H x 0.496" W x 0.310" D (19.00mm x 12.60mm x 7.87mm) Series -
Power Dissipation (Max) 62.5mW Packaging Tube
Pakete / kasua 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads Karaktere kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 10mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.43" (10.92mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.310" D (19.00mm x 12.60mm x 7.87mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode
Kolore Green
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC43-100
SC43-100
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 10UH 1.25A 182 MOHM
Stockean: 663906 pcs
Deskarga: SC43-100.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 12UH 1.2A 210 MOHM SMD
Stockean: 590924 pcs
Deskarga: SC43-120.pdf
RFQ
SC43-13EWA
SC43-13EWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.43"
Deskarga: SC43-13EWA.pdf
SC427MLTRT
SC427MLTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG DL BUCK/LINEAR 32MLPQ
Deskarga: SC427MLTRT.pdf
fabrikatzaileak: Kingbright
Deskarga: SC43-11EWA.pdf
SC424MLTRT
SC424MLTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG DL BUCK/LINEAR 28MLPQ
Deskarga: SC424MLTRT.pdf
SC4250LISTRT
SC4250LISTRT
deskribapena: IC HOT SWAP CTRLR 8-SOIC
Deskarga: SC4250LISTRT.pdf
SC43-13GWA
SC43-13GWA
deskribapena: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.43"
Deskarga: SC43-13GWA.pdf
SC4250HISTRT
SC4250HISTRT
deskribapena: IC CTLR HOT SWAP NEG VOLT 8SOIC
Deskarga: SC4250HISTRT.pdf
SC43-13SRWA
SC43-13SRWA
deskribapena: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.43"
Deskarga: SC43-13SRWA.pdf
SC43-11YWA
SC43-11YWA
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.43"
Deskarga: SC43-11YWA.pdf