SC39-12YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC39-12YWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39"
Fitxak: SC39-12YWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
390 pcs
  • Mezua
SC39-12YWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC39-12YWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111387 pcs Datuen fitxa SC39-12YWA.pdf
Uhin - gailurra 590nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.1V
Tamaina / dimentsioa 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) Series -
Power Dissipation (Max) 75mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-DIP (0.300", 7.62mm) Karaktere kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 3mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.39" (10.00mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode
Kolore Yellow
Produktu erlazionatuak
SC3AS2A
SC3AS2A
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: BRIDGE RECT 18A 200V 2SMD
Stockean: 86 pcs
Deskarga:
RFQ
SC39-12CGKWA
SC39-12CGKWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .39 TH
Stockean: 102271 pcs
Deskarga: SC39-12CGKWA.pdf
RFQ
SC3AS4F
SC3AS4F
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: BRIDGE RECT 16A 400V 2SMD
Stockean: 83 pcs
Deskarga: SC3AS4F.pdf
SC39-12SYKWA
SC39-12SYKWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .39 TH
Stockean: 109059 pcs
Deskarga: SC39-12SYKWA.pdf
SC39-12SURKWA
SC39-12SURKWA
deskribapena: DISPLAY 630NM RED 1DIG .39 TH
Deskarga: SC39-12SURKWA.pdf
SC3AS15FF
SC3AS15FF
deskribapena: BRIDGE RECT 18A 150V 2SMD
Stockean: 92 pcs
Deskarga: SC3AS15FF.pdf
SC39-12SRWA
SC39-12SRWA
deskribapena: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39"
Deskarga: SC39-12SRWA.pdf
SC3AS6
SC3AS6
deskribapena: BRIDGE RECT 18A 600V 2SMD
Stockean: 99 pcs
Deskarga: SC3AS6.pdf
SC39-12GWA
SC39-12GWA
deskribapena: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.39"
Deskarga: SC39-12GWA.pdf
SC39-12EWA
SC39-12EWA
deskribapena: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.39"