SC39-11YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC39-11YWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39"
Fitxak: SC39-11YWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
390 pcs
  • Mezua
SC39-11YWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC39-11YWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95808 pcs Datuen fitxa SC39-11YWA.pdf
Uhin - gailurra 590nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.1V
Tamaina / dimentsioa 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) Series -
Power Dissipation (Max) 75mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-DIP (0.300", 7.62mm) Karaktere kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 3mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.39" (10.00mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode
Kolore Yellow
Produktu erlazionatuak
SC39-12SURKWA
SC39-12SURKWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 630NM RED 1DIG .39 TH
Stockean: 103758 pcs
Deskarga: SC39-12SURKWA.pdf
RFQ
SC39-12SRWA
SC39-12SRWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39"
Stockean: 117793 pcs
Deskarga: SC39-12SRWA.pdf
RFQ
SC39-11SYKWA
SC39-11SYKWA
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .39 TH
Deskarga: SC39-11SYKWA.pdf
SC39-12CGKWA
SC39-12CGKWA
deskribapena: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .39 TH
Deskarga: SC39-12CGKWA.pdf
Deskarga: SC39-11SURKWA.pdf
SC39-11EWA
SC39-11EWA
deskribapena: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.39"
Deskarga: SC39-11EWA.pdf
Deskarga: SC39-11CGKWA.pdf
Deskarga: SC39-12SYKWA.pdf
SC39-11GWA
SC39-11GWA
deskribapena: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.39"
Deskarga: SC39-11GWA.pdf
Deskarga: SC39-11SRWA.pdf
Deskarga: SC39-12EWA.pdf