SC36-11SRWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC36-11SRWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.36"
Fitxak: SC36-11SRWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
360 pcs
  • Mezua
SC36-11SRWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC36-11SRWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.36" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94535 pcs Datuen fitxa SC36-11SRWA.pdf
Uhin - gailurra 660nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.85V
Tamaina / dimentsioa 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) Series -
Power Dissipation (Max) 75mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-DIP (0.200", 5.08mm) Karaktere kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 10mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.36" (9.14mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.85V 20mA 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode
Kolore Red
Produktu erlazionatuak
SC35VB160-G
SC35VB160-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB
Stockean: 6584 pcs
Deskarga: SC35VB160-G.pdf
RFQ
SC36-11EWA
SC36-11EWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.36"
Stockean: 58872 pcs
Deskarga: SC36-11EWA.pdf
RFQ
SC37-10M10
SC37-10M10
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: 10M SHIELDED CABLE WITH M8 F
Stockean: 792 pcs
Deskarga: SC37-10M10.pdf
SC37-20M20
SC37-20M20
deskribapena: 20M SHIELDED CABLE WITH M8 F
Stockean: 699 pcs
Deskarga: SC37-20M20.pdf
SC36-11YWA
SC36-11YWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.36"
Deskarga: SC36-11YWA.pdf
SC35VB80-G
SC35VB80-G
deskribapena: RECT BRIDGE GPP 800V 35A SCVB
Deskarga: SC35VB80-G.pdf
SC36-11SYKWA
SC36-11SYKWA
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .36 TH
Deskarga: SC36-11SYKWA.pdf
SC36-11GWA
SC36-11GWA
deskribapena: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.36"