SC08-21YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC08-21YWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.8"
Fitxak: SC08-21YWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
SC08-21YWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC08-21YWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.8" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71851 pcs Datuen fitxa SC08-21YWA.pdf
Uhin - gailurra 590nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.1V
Tamaina / dimentsioa 0.984" H x 0.732" W x 0.417" D (25.00mm x 18.60mm x 10.60mm) Series -
Power Dissipation (Max) 75mW Packaging Tube
Pakete / kasua 18-DIP (0.600", 15.24mm), 15 Leads Karaktere kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 7.9mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.80" (20.32mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.984" H x 0.732" W x 0.417" D (25.00mm x 18.60mm x 10.60mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm), 15 Leads
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode
Kolore Yellow
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC08-21GWA
SC08-21GWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.8"
Stockean: 81790 pcs
Deskarga: SC08-21GWA.pdf
RFQ
SC08E-14S-7SF68
SC08E-14S-7SF68
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
Stockean: 1322 pcs
Deskarga: SC08E-14S-7SF68.pdf
RFQ
SC08E-12S-3SF68
SC08E-12S-3SF68
deskribapena: CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
Deskarga: SC08E-12S-3SF68.pdf
SC08P-14S-2S
SC08P-14S-2S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Deskarga: SC08P-14S-2S.pdf
SC08-21SRWA
SC08-21SRWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: .8" RED LED DISPLAY
Deskarga: SC08-21SRWA.pdf
SC08-21SURKWA
SC08-21SURKWA
deskribapena: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.8 TH
Deskarga: SC08-21SURKWA.pdf
SC08E-14S-1SF68
SC08E-14S-1SF68
Deskarga: SC08E-14S-1SF68.pdf
SC08-21CGKWA
SC08-21CGKWA
deskribapena: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.8 TH
Deskarga: SC08-21CGKWA.pdf
SC08E-10SL-3S(F68)
SC08E-10SL-3S(F68)
Deskarga: SC08E-10SL-3S(F68).pdf
SC08-21EWA
SC08-21EWA
deskribapena: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.8"
Deskarga: SC08-21EWA.pdf
SC08A-20-22S
SC08A-20-22S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP