SC03-12EWA
KingbrightKingbright
SC03-12EWA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC03-12EWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED
Fitxak: SC03-12EWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
26 pcs
104 pcs
260 pcs
520 pcs
1014 pcs
2522 pcs
  • Mezua
SC03-12EWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC03-12EWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45010 pcs Datuen fitxa SC03-12EWA.pdf
Uhin - gailurra 627nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2V
Tamaina / dimentsioa 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) Series -
Power Dissipation (Max) 75mW Packaging Tube
Pakete / kasua 14-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak 754-1461-5
SC0312EWA
Karaktere kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 8.1mcd Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bistaratze mota 7-Segment Digit / Alfa Tamaina 0.30" (7.62mm)
Deskribapen zehatza Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm) Uneko - Test 20mA
Pin arrunta Common Cathode Kolore Red
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC03-12GWA
SC03-12GWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 0.3" SGL 568NM GRN
Stockean: 55630 pcs
Deskarga: SC03-12GWA.pdf
RFQ
SC03-12SRWA
SC03-12SRWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 0.3" SGL 640NM RED
Stockean: 56287 pcs
Deskarga: SC03-12SRWA.pdf
RFQ
SC03-12SURKWA
SC03-12SURKWA
deskribapena: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.3 TH
Deskarga: SC03-12SURKWA.pdf
SC02S0512A
SC02S0512A
fabrikatzaileak: Delta Electronics
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 2W
Deskarga: SC02S0512A.pdf
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 2W
Deskarga: SC02S2405A.pdf
SC03-12HDB
SC03-12HDB
deskribapena: DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED
Deskarga: SC03-12HDB.pdf
SC03-12YWA
SC03-12YWA
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.3"
Deskarga: SC03-12YWA.pdf
SC03-12SYKWA
SC03-12SYKWA
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.3 TH
Deskarga: SC03-12SYKWA.pdf