| Zenbakiaren zenbakia | L57GGD12V | fabrikatzailea | Kingbright |
|---|---|---|---|
| Kopurua eskuragarri | 125200 pcs | Datuen fitxa | L57GGD12V.pdf |
| Uhin - gailurra | 565nm | Uhin - dominatzailea | 568nm |
| Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) | 12V | Angeluen ikuspegia | 60° |
| Hornitzaileen gailuen paketea | T-1 3/4 (5mm) | Tamaina / dimentsioa | - |
| Series | - | Packaging | Bulk |
| Muntaketa mota | Through Hole | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Millicandela Balorazioa | 3mcd | Lentearen gardentasuna | Diffused |
| Lens Style / Tamaina | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4), 5.00mm | Lente kolorea | Green |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Altuera (Max) | 8.60mm |
| Ezaugarriak | - | Deskribapen zehatza | Green 568nm LED Indication - Discrete 12V Radial |