KB2500SGD
KingbrightKingbright
KB2500SGD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KB2500SGD
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena LED LIGHT BAR 8.89X3.81MM GREEN
Fitxak: KB2500SGD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
KB2500SGDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KB2500SGD fabrikatzailea Kingbright
deskribapena LED LIGHT BAR 8.89X3.81MM GREEN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61263 pcs Datuen fitxa KB2500SGD.pdf
Uhin - gailurra 565nm Tentsioaren balorazioa 2.2V
Angeluen ikuspegia - Series -
Packaging Tube Beste izenak 754-1184-5
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 19mcd Lente mota Diffused, Tinted
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 8.89mm x 3.81mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza LED Circuit Board Indicator Bar - Single, SIP Green Diffused, Tinted 2.2V 25mA Rectangle with Flat Top, 8.89mm x 3.81mm Through Hole Oraingo 25mA