APTD1608ZGCK
KingbrightKingbright
APTD1608ZGCK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTD1608ZGCK
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Fitxak: APTD1608ZGCK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
APTD1608ZGCKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTD1608ZGCK fabrikatzailea Kingbright
deskribapena LED GREEN CLEAR CHIP SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 502131 pcs Datuen fitxa APTD1608ZGCK.pdf
Uhin - gailurra 515nm Uhin - dominatzailea 525nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3.3V Angeluen ikuspegia 60°
Hornitzaileen gailuen paketea Chip LED Tamaina / dimentsioa 1.60mm L x 0.80mm W
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 754-1805-2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 900mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 0.70mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.95mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V 0603 (1608 Metric)
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard