APTD1608SECK
KingbrightKingbright
APTD1608SECK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTD1608SECK
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena LED ORANGE CLEAR 2SMD
Fitxak: APTD1608SECK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
APTD1608SECKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTD1608SECK fabrikatzailea Kingbright
deskribapena LED ORANGE CLEAR 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 975769 pcs Datuen fitxa APTD1608SECK.pdf
Uhin - gailurra 610nm Uhin - dominatzailea 601nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.1V Angeluen ikuspegia 60°
Hornitzaileen gailuen paketea 2-SMD Tamaina / dimentsioa 1.60mm L x 0.80mm W
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 754-1860-2
APTD1608SECK-ND
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 500mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 0.70mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.95mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Orange 601nm LED Indication - Discrete 2.1V 0603 (1608 Metric)
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard