APT1608VBC/D
KingbrightKingbright
APT1608VBC/D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT1608VBC/D
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Fitxak: APT1608VBC/D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
APT1608VBC/Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT1608VBC/D fabrikatzailea Kingbright
deskribapena LED BLUE CLEAR CHIP SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 446202 pcs Datuen fitxa APT1608VBC/D.pdf
Uhin - gailurra 465nm Uhin - dominatzailea 470nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3.3V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea Chip LED Tamaina / dimentsioa 1.60mm L x 0.80mm W
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 754-1789-2
APT1608VBC/D-ND
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 180mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.75mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.3V 0603 (1608 Metric)
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard