APT1608LSYCK/J3-PRV
KingbrightKingbright
APT1608LSYCK/J3-PRV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT1608LSYCK/J3-PRV
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena LED YELLOW CLEAR 2SMD
Fitxak: APT1608LSYCK/J3-PRV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
APT1608LSYCK/J3-PRVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT1608LSYCK/J3-PRV fabrikatzailea Kingbright
deskribapena LED YELLOW CLEAR 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144647 pcs Datuen fitxa APT1608LSYCK/J3-PRV.pdf
Uhin - gailurra 590nm Uhin - dominatzailea 590nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.85V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea 2-SMD Tamaina / dimentsioa 1.60mm L x 0.80mm W
Series HELI2 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 754-1932-1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 25mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 0.80mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.75mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Yellow 590nm LED Indication - Discrete 1.85V 0603 (1608 Metric)
Uneko - Test 2mA konfigurazioa Standard