APHHS1005QBC/D
KingbrightKingbright
APHHS1005QBC/D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APHHS1005QBC/D
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Fitxak: APHHS1005QBC/D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
APHHS1005QBC/Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APHHS1005QBC/D fabrikatzailea Kingbright
deskribapena LED BLUE CLEAR CHIP SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 600253 pcs Datuen fitxa APHHS1005QBC/D.pdf
Uhin - gailurra 460nm Uhin - dominatzailea 465nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3.3V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea Chip LED Tamaina / dimentsioa 1.00mm L x 0.50mm W
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 754-1504-2
APHHS1005QBCD
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 60mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 0.80mm x 0.50mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.60mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Blue 465nm LED Indication - Discrete 3.3V 0402 (1005 Metric)
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard