APHD1608LSURCK
KingbrightKingbright
APHD1608LSURCK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APHD1608LSURCK
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena LED RED CLEAR 1608 SMD
Fitxak: APHD1608LSURCK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
APHD1608LSURCKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APHD1608LSURCK fabrikatzailea Kingbright
deskribapena LED RED CLEAR 1608 SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 931409 pcs Datuen fitxa APHD1608LSURCK.pdf
Uhin - gailurra 645nm Uhin - dominatzailea 630nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.75V Angeluen ikuspegia 100°
Hornitzaileen gailuen paketea 1608 Tamaina / dimentsioa 1.60mm L x 0.80mm W
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 754-2032-2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 45mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 0.70mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.75mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Red 630nm LED Indication - Discrete 1.75V 0603 (1608 Metric)
Uneko - Test 2mA konfigurazioa Standard