T491A155K010AT
KEMETKEMET
T491A155K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A155K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1.5UF 10V 10% 1206
Fitxak: T491A155K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T491A155K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A155K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1.5UF 10V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1294563 pcs Datuen fitxa T491A155K010AT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 10V
Mota Molded tolerantzia 1.5µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea A
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series T491
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 399-9708-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia T491A155K010AT Bizitza @ tenperatura. 8 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 1.5µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 1.5UF 10V 10% 1206 eskaerak 2000 Hrs @ 85°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491A155K010AT7280
T491A155K010AT7280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 1.50UF 10.0V
Stockean: 1189344 pcs
Deskarga: T491A155K010AT7280.pdf
RFQ
T491A155K010ATZQ01
T491A155K010ATZQ01
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1140040 pcs
Deskarga:
RFQ
T491A155K010AT2478
T491A155K010AT2478
Deskarga: T491A155K010AT2478.pdf
T491A154M050AT4280
T491A154M050AT4280
deskribapena: CAP TANT .150UF 50.0V
Deskarga: T491A154M050AT4280.pdf
T491A155K010AH
T491A155K010AH
Deskarga:
T491A155K010AT4802
T491A155K010AT4802
Deskarga: T491A155K010AT4802.pdf
T491A155K010AH4818
T491A155K010AH4818
Deskarga: T491A155K010AH4818.pdf
T491A155K010ATZQ017280
T491A155K010ATZQ017280
T491A154M050ZT
T491A154M050ZT
Deskarga: T491A154M050ZT.pdf
T491A154M050AT
T491A154M050AT
Deskarga: T491A154M050AT.pdf
T491A155K010AT4280
T491A155K010AT4280