VP4032K251R017
KEMETKEMET
VP4032K251R017 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VP4032K251R017
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 27V 250A 4032
Fitxak: VP4032K251R017.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
VP4032K251R017ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VP4032K251R017 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 27V 250A 4032 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 288782 pcs Datuen fitxa VP4032K251R017.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 27V Varistor tentsioa (min) 24.3V
Varistor Tentsioa (Max) 29.7V Series Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Gehienezko DC aldietan 22V
Gehienezko AC bolumena 17V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Energia 1.6J
Deskribapen zehatza 27V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead Oraina - Surge 250A