VM474MK122R040P050
KEMETKEMET
VM474MK122R040P050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VM474MK122R040P050
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 0.47F 1200A 56VDC
Fitxak: VM474MK122R040P050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
VM474MK122R040P050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VM474MK122R040P050 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 0.47F 1200A 56VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163307 pcs Datuen fitxa VM474MK122R040P050.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 54.4V
Varistor Tentsioa (Max) 81.6V Series Automotive, AEC-Q200, VM
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Gehienezko DC aldietan 56V
Gehienezko AC bolumena 40V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Energia 10.5J
Deskribapen zehatza 68V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial Oraina - Surge 1.2kA