VK103ML151R008P050
KEMETKEMET
VK103ML151R008P050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VK103ML151R008P050
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 10NF 10A 11VDC
Fitxak: VK103ML151R008P050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10500 pcs
  • Mezua
VK103ML151R008P050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VK103ML151R008P050 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 10NF 10A 11VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228835 pcs Datuen fitxa VK103ML151R008P050.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 15V Varistor tentsioa (min) 12V
Varistor Tentsioa (Max) 18V Series Automotive, AEC-Q200, VK
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Gehienezko DC aldietan 11V
Gehienezko AC bolumena 8V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.30J Deskribapen zehatza 15V 150A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
Oraina - Surge 150A