VE1206K201R017
KEMETKEMET
VE1206K201R017 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VE1206K201R017
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 27V 200A 1206
Fitxak: VE1206K201R017.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
VE1206K201R017ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VE1206K201R017 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 27V 200A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145277 pcs Datuen fitxa VE1206K201R017.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 27V Varistor tentsioa (min) 24.3V
Varistor Tentsioa (Max) 29.7V Series Automotive, AEC-Q200, VE
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 399-13791-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 22V
Gehienezko AC bolumena 17V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.70J Deskribapen zehatza 27V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric)
Oraina - Surge 200A Edukiera @ maiztasuna 740pF @ 1kHz