VCR40V121JGS
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCR40V121JGS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 3KV NP0 RADIAL
Fitxak: VCR40V121JGS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
VCR40V121JGSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCR40V121JGS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 120PF 3KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1076 pcs Datuen fitxa VCR40V121JGS.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.350" L x 0.275" W (8.89mm x 6.98mm) Series VCR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.250" (6.35mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak High Voltage, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 120pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 120pF