VC1210K251R050
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VC1210K251R050
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 82V 250A 1210
Fitxak: VC1210K251R050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
VC1210K251R050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VC1210K251R050 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 82V 250A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 527229 pcs Datuen fitxa VC1210K251R050.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 82V Varistor tentsioa (min) 73.8V
Varistor Tentsioa (Max) 90.2V Series Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 65V
Gehienezko AC bolumena 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 1.7J Deskribapen zehatza 82V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric)
Oraina - Surge 250A