UC2-12SNU
KEMETKEMET
UC2-12SNU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UC2-12SNU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Fitxak: UC2-12SNU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7000 pcs
  • Mezua
UC2-12SNUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UC2-12SNU fabrikatzailea KEMET
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75448 pcs Datuen fitxa UC2-12SNU.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series UC2 Askatu ordua 1ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 2ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Gold Alloy Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 1.44 kOhms Coil Power 100 mW
Bobina korrontea 8.3mA