TRR06D104KGA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TRR06D104KGA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Fitxak: TRR06D104KGA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
TRR06D104KGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TRR06D104KGA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1896 pcs Datuen fitxa TRR06D104KGA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.100" W (7.62mm x 2.54mm) Series TRR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 260°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.1µF