T598D107M010ATE040
KEMETKEMET
T598D107M010ATE040 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T598D107M010ATE040
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
Fitxak: T598D107M010ATE040.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T598D107M010ATE040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T598D107M010ATE040 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 100UF 10V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140562 pcs Datuen fitxa T598D107M010ATE040.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T598 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-12100-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 100µF