T598B107M2R5ATE055
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T598B107M2R5ATE055
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 100UF 2.5V 1411
Fitxak: 1.T598B107M2R5ATE055.pdf2.T598B107M2R5ATE055.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T598B107M2R5ATE055ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T598B107M2R5ATE055 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 100UF 2.5V 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57263 pcs Datuen fitxa 1.T598B107M2R5ATE055.pdf2.T598B107M2R5ATE055.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series KO-CAP® T598 balorazio AEC-Q200
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 399-18705-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 55 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 55 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 100µF