T591D686M020ATE0407280
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T591D686M020ATE0407280
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TA POLYMER AUTOMOTIVE SMD 68
Fitxak: T591D686M020ATE0407280.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
T591D686M020ATE0407280ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T591D686M020ATE0407280 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TA POLYMER AUTOMOTIVE SMD 68 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98491 pcs Datuen fitxa T591D686M020ATE0407280.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T591 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 20V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 68µF