T591D106M035ATE120
KEMETKEMET
T591D106M035ATE120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T591D106M035ATE120
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 10UF 35V 2917
Fitxak: T591D106M035ATE120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T591D106M035ATE120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T591D106M035ATE120 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 10UF 35V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99288 pcs Datuen fitxa T591D106M035ATE120.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T591 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-12269-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 120 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35V 2917 (7343 Metric) 120 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 10µF