T551B706K015AT
KEMETKEMET
T551B706K015AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T551B706K015AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL
Fitxak: 1.T551B706K015AT.pdf2.T551B706K015AT.pdf
  • Mezua
T551B706K015ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T551B706K015AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2053 pcs Datuen fitxa 1.T551B706K015AT.pdf2.T551B706K015AT.pdf
Tentsioaren balioa 15V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Series T551 balorazio -
Packaging Tray Pakete / kasua Axial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 140 mOhm
Deskribapen zehatza 70µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 15V Axial, Can 140 mOhm kapazitantzia 70µF