T551B256M050AT
KEMETKEMET
T551B256M050AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T551B256M050AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 25UF 50V AXIAL
Fitxak: 1.T551B256M050AT.pdf2.T551B256M050AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
23 pcs
  • Mezua
T551B256M050ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T551B256M050AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 25UF 50V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1790 pcs Datuen fitxa 1.T551B256M050AT.pdf2.T551B256M050AT.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Series T551 balorazio -
Packaging Tray Pakete / kasua Axial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 170 mOhm
Deskribapen zehatza 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V Axial, Can 170 mOhm kapazitantzia 25µF