T551B206K060AT
KEMETKEMET
T551B206K060AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T551B206K060AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 20UF 60V AXIAL
Fitxak: 1.T551B206K060AT.pdf2.T551B206K060AT.pdf
  • Mezua
T551B206K060ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T551B206K060AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 20UF 60V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1592 pcs Datuen fitxa 1.T551B206K060AT.pdf2.T551B206K060AT.pdf
Tentsioaren balioa 60V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Series T551 balorazio -
Packaging Tray Pakete / kasua Axial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm
Deskribapen zehatza 20µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 60V Axial, Can 200 mOhm kapazitantzia 20µF