T551B147K006AT
KEMETKEMET
T551B147K006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T551B147K006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 140UF 6.3V AXIAL
Fitxak: 1.T551B147K006AT.pdf2.T551B147K006AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
22 pcs
  • Mezua
T551B147K006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T551B147K006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 140UF 6.3V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1831 pcs Datuen fitxa 1.T551B147K006AT.pdf2.T551B147K006AT.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Series T551 balorazio -
Packaging Tray Pakete / kasua Axial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 120 mOhm
Deskribapen zehatza 140µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6.3V Axial, Can 120 mOhm kapazitantzia 140µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T551B147M006AH
T551B147M006AH
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT POLY 140UF 6.3V AXIAL
Stockean: 2553 pcs
Deskarga: T551B147M006AH.pdf
RFQ
T551B147K006AH4251
T551B147K006AH4251
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 2265 pcs
Deskarga: T551B147K006AH4251.pdf
RFQ
T551B147K006AT4251
T551B147K006AT4251