T550B567M010AT
KEMETKEMET
T550B567M010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T550B567M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 560UF 10V AXIAL
Fitxak: T550B567M010AT.pdf
  • Mezua
T550B567M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T550B567M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 560UF 10V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2009 pcs Datuen fitxa T550B567M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Series T550 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 560µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 10V Axial kapazitantzia 560µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T550B567M010AT4250
T550B567M010AT4250
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT POLY 560UF 10V AXIAL
Stockean: 1672 pcs
Deskarga: T550B567M010AT4250.pdf
RFQ
T550B686K030AH4251
T550B686K030AH4251
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT POLY 68UF 30V AXIAL
Stockean: 2820 pcs
Deskarga: T550B686K030AH4251.pdf
RFQ
T550B686K030AT
T550B686K030AT
Deskarga: T550B686K030AT.pdf
T550B567M010AT4251
T550B567M010AT4251