T550B396M060AT
KEMETKEMET
T550B396M060AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T550B396M060AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL
Fitxak: T550B396M060AT.pdf
  • Mezua
T550B396M060ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T550B396M060AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2296 pcs Datuen fitxa T550B396M060AT.pdf
Tentsioaren balioa 60V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Series T550 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 39µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 60V Axial kapazitantzia 39µF