T550B256M100AT0100
KEMETKEMET
T550B256M100AT0100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T550B256M100AT0100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Fitxak: T550B256M100AT0100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
T550B256M100AT0100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T550B256M100AT0100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1884 pcs Datuen fitxa T550B256M100AT0100.pdf
Tentsioaren balioa 100V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Series T550 balorazio -
Packaging Tray Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 190 mOhm
Deskribapen zehatza 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V Axial 190 mOhm kapazitantzia 25µF