T550B127M050AH
KEMETKEMET
T550B127M050AH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T550B127M050AH
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL
Fitxak: T550B127M050AH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T550B127M050AHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T550B127M050AH fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3182 pcs Datuen fitxa T550B127M050AH.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Series T550 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 90 mOhm
Deskribapen zehatza 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V Axial 90 mOhm kapazitantzia 120µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T550B127M050AH4250
T550B127M050AH4250
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL