T550B127K040AH
KEMETKEMET
T550B127K040AH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T550B127K040AH
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL
Fitxak: T550B127K040AH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T550B127K040AHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T550B127K040AH fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2747 pcs Datuen fitxa T550B127K040AH.pdf
Tentsioaren balioa 40V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Series T550 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 120 mOhm
Deskribapen zehatza 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V Axial 120 mOhm kapazitantzia 120µF