T545W476M016ATE045
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T545W476M016ATE045
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Fitxak: T545W476M016ATE045.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
T545W476M016ATE045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T545W476M016ATE045 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 47UF 16V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89008 pcs Datuen fitxa T545W476M016ATE045.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T543 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea W
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm)
Ezaugarriak High Reliability ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 45 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 47µF