T543X477K006ATE005
KEMETKEMET
T543X477K006ATE005 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T543X477K006ATE005
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Fitxak: T543X477K006ATE005.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T543X477K006ATE005ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T543X477K006ATE005 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8770 pcs Datuen fitxa T543X477K006ATE005.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T543 balorazio COTS
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-12245-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea X Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak High Reliability
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 5 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 470µF