T543V685M050ATS0657280
KEMETKEMET
T543V685M050ATS0657280 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T543V685M050ATS0657280
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343
Fitxak: T543V685M050ATS0657280.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
T543V685M050ATS0657280ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T543V685M050ATS0657280 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29855 pcs Datuen fitxa T543V685M050ATS0657280.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T543 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea V
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak High Reliability ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 65 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 6.8µF