T543D685K063ATS075
KEMETKEMET
T543D685K063ATS075 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T543D685K063ATS075
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
Fitxak: T543D685K063ATS075.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T543D685K063ATS075ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T543D685K063ATS075 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15188 pcs Datuen fitxa T543D685K063ATS075.pdf
Tentsioaren balioa 63V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T543 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak High Reliability ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 75 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 63V 2917 (7343 Metric) 75 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 6.8µF