T540D477K2R5AH8705
KEMETKEMET
T540D477K2R5AH8705 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T540D477K2R5AH8705
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Fitxak: T540D477K2R5AH8705.pdf
  • Mezua
T540D477K2R5AH8705ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T540D477K2R5AH8705 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7335 pcs Datuen fitxa T540D477K2R5AH8705.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T540 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak High Reliability ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 470µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T540D477K2R5AH87057280
T540D477K2R5AH87057280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Stockean: 8262 pcs
Deskarga: T540D477K2R5AH87057280.pdf
RFQ
T540D477K2R5AH8605WAFL
T540D477K2R5AH8605WAFL
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 6877 pcs
Deskarga: T540D477K2R5AH8605WAFL.pdf
RFQ
Deskarga: T540D477K2R5AH8505WAFL.pdf
T540D477K2R5AH8705WAFL
T540D477K2R5AH8705WAFL