T540D336M0AT8705
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T540D336M0AT8705
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20
Fitxak: T540D336M0AT8705.pdf
  • Mezua
T540D336M0AT8705ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T540D336M0AT8705 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7006 pcs Datuen fitxa T540D336M0AT8705.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series KO-CAP® T540
balorazio COTS Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak High Reliability Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric)
kapazitantzia 33µF