T540B686M006AH87107610
KEMETKEMET
T540B686M006AH87107610 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T540B686M006AH87107610
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Fitxak: T540B686M006AH87107610.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3600 pcs
  • Mezua
T540B686M006AH87107610ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T540B686M006AH87107610 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8929 pcs Datuen fitxa T540B686M006AH87107610.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series KO-CAP® T540 balorazio COTS
Packaging Bulk Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak High Reliability ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 68µF