T540B686K004DH85107280
KEMETKEMET
T540B686K004DH85107280 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T540B686K004DH85107280
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
Fitxak: T540B686K004DH85107280.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
T540B686K004DH85107280ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T540B686K004DH85107280 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 68UF 4V 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8934 pcs Datuen fitxa T540B686K004DH85107280.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series KO-CAP® T540 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak High Reliability ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 68µF