T530X687M004ATE006
KEMETKEMET
T530X687M004ATE006 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T530X687M004ATE006
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Fitxak: T530X687M004ATE006.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T530X687M004ATE006ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T530X687M004ATE006 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 680UF 4V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26195 pcs Datuen fitxa T530X687M004ATE006.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T530 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-4138-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea X Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 6 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 680µF