T528I336M010ATE150
KEMETKEMET
T528I336M010ATE150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T528I336M010ATE150
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 33UF 10V 1206
Fitxak: T528I336M010ATE150.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T528I336M010ATE150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T528I336M010ATE150 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 33UF 10V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26005 pcs Datuen fitxa T528I336M010ATE150.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series KO-CAP® T528 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 399-5238-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea I Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1206 (3216 Metric) 150 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 33µF