T525D687M2R5ATE025
KEMETKEMET
T525D687M2R5ATE025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T525D687M2R5ATE025
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917
Fitxak: T525D687M2R5ATE025.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T525D687M2R5ATE025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T525D687M2R5ATE025 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25362 pcs Datuen fitxa T525D687M2R5ATE025.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T525 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-3263-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 680µF