T525D337M006ATE025
KEMETKEMET
T525D337M006ATE025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T525D337M006ATE025
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Fitxak: T525D337M006ATE025.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T525D337M006ATE025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T525D337M006ATE025 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53177 pcs Datuen fitxa T525D337M006ATE025.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T525 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-3279-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 330µF